Biblioteka Wydziału Budownictwa i Architektury

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

bibliotekabia.zut.edu.pl

Kontakt

Biblioteka Wydziału Budownictwa i Architektury

bibliotekabia@zut.edu.pl

Czytelnia  Budownictwa

Budynek Jednostek Międzywydziałowych

Al. Piastów 48

sala 524, piętro V
70-311 Szczecin 
tel. 91 449 45 13

Czytelnia Architektury

ul. Żołnierska 50
70-210 Szczecin
tel. 91 449 56 14,

      91 449 56 15

Nasz zespół:

kierownik

mgr inż.arch. Joanna Rudna- kustosz 

 tel. 91 449 45 13
e-mail: Joanna.Rudna@zut.edu.pl

 

Czytelnia Budownictwa

mgr Joanna Cur -  starszy bibliotekarz
e-mail: Joanna.Cur@zut.edu.pl

tel. 91 449 45 13


Grażyna Przybylska- bibliotekarz

e-mail: Grazyna.Przybylska@zut.edu.pl

tel. 91 449 45 13

 

Czytelnia Architektury


mgr Jadwiga Rojewska - kustosz
tel. 91 449 56 14, 91 449 56 15
e-mail: Jadwiga.Rojewska@zut.edu.pl

                                        mgr Joanna Michalak -starszy bibliotekarz *  
                                                             tel. 91 449 56 14, 91 449 56 15 
                                                     e-mail: Joanna.Michalak@zut.edu.pl

mgr inż. Agnieszka Litwin - bibliotekarz

tel. 91 449 56 14, 91 449 56 15

e-mail: Agnieszka.Litwin@zut.edu.pl

 

 

* urlop wychowawczy


SZUKAJ NORMY

Wyszukuj normy w zasobach Biblioteki Wydziału Budownictwa i Architektury

Podaj numer normy:

KATALOG BIBLIOTECZNY

Katalog Biblioteki Głównej ZUT zrealizowany jest w oparciu o system zaawansowanego zarządzania informacją biblioteczną ALEPH.

Katalog Główny ALEPH dostępny jest pod adresem: http://aleph.bg.zut.edu.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright © Biblioteka Wydziału Budownictwa i Architektury 2008 - 2009

Projekt i wykonanie: aj